-/ O nas

Jesteśmy Webo

Dostarczamy najwyższej jakości strony internetowe oparte o CMS Drupal i Wordpress, wykorzystując nowe technologie.

1/ Nasze wartości

Przywiązujemy uwagę do szczegółów

Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy pasja do technologii i zaangażowanie. Uwielbiamy nowe wyzwania, a w ich realizacji nie chodzimy na skróty.

 1. 100% Open Source

  Otwarte oprogramowanie mamy we krwi! Dzięki czemu nie ponosisz kosztów licencyjnych, a zastosowana technologia jest stale rozwijana i wspierana.

  Open Source to model tworzenia oprogramowania umożliwiający łątwy dostęp do specjalistów, nowych rozszerzeń czy aktualizacji bezpieczeństwa nad którymi pracują setki tysięcy specjalistów z całego świata.

 2. 100% Nie chodzimy na skróty

  Lubimy wyzwania. dbamy o jakość naszej pracy. Nie przechodzimy obok problemów, my je rozwiązujemy!

 3. Komunikacja to podstawa

  Stawiamy na transparentność, wzajemne zaufanie i zrozumienie, dzięki czemu budujemy trwałe relację z klientami.

Webo image

2/ Nasza misja

Stosując nowoczesne narzędzia, rozwiązujemy problemy użytkowników, osiągając dzięki temu cele biznesowe naszych partnerów.

3/ Korzyści dla biznesu

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem rozwiązań cyfrowych dla biznesu. Jeśli chcesz prowadzić i rozwijać swój biznes w sieci, my wiemy jak to zrobić!

 • Realizujemy cele biznesowe

  Jako partner technologiczny przed rozpoczęciem projektu analizujemy Twoje założenia biznesowe- to one są najważniejsze.

 • Dbamy o potrzeby użytkownika

  Każdy projekt opieramy o potrzeby użytkowników. Dzięki temu dostarczamy intuicyjne strony www, połączone z unikalnym designem.

 • Stawiamy na Twój rozwój

  Celem prowadzenia biznesu jest jego rozwój. Tworzymy skalowalne rozwiązania, zapewniając że strona www jest gotowa na Twój sukces.

 • Automatyzujemy procesy

  Rozwijamy strony o automatyzacje, dzięki temu oszczędzamy Twój czas, a przy tym pieniądze potrzebne na zarządzanie stroną.

 • Działamy kompleksowo

  Od wstępnych rozmów, przez projekt strony i wdrożenie, po rozwój i wsparcie. Świadczymy usługi na każdym etapie życia produktu.

 • Budujemy partnerskie relacje

  Zależy nam na Twoim biznesie. We współpracy stawiamy na transparentność i zaufanie aby każdy był zadowolony z podejmowanych działań.

 • +0
  Wykonanych projektów
 • +0
  Wspieranych firm i instytucji
 • +0
  Używanych rozwiązań OpenSource
 • 0%
  Trwałych relacji biznesowych
 1. Zebranie wymagań

  Jest to pierwszy krok jaki musimy wykonać w celu stworzenia strony www.Poznajemy wszystkie założenia oraz Twoją firme, jej klientów, branżę i konkurencję.

 2. Analiza otrzymanych informacji

  Podczas tego etapu porządkujęmy wszystkie otrzymane dane, analizujemy przekazane potrzeby i założenia oraz rozpoczynam pracę koncepcyjne.

 3. Projektujemy interfejs

  Wytyczamy ścieżki użytkownika, projektujemy architekturę informacji oraz prototyp, kończąc na gotowym wyglądzie strony. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie.

 4. Wdrażamy stronę

  Instalujemy zaprojektowane rozwiązanie w wybranej technologii. Na każdym etapie informujemy o swoich postępach. Efektem jest gotowa do publikacji strona.

 5. Testujemy i publikujemy

  Zanim strona ujrzy światło dzienne zostaje gruntownie przetestowana. Ostatecznie Ty akceptujesz czy Twoja nowa strona ma rozpocząć przygodę w sieci.

 6. Wspieramy i rozwijamy

  Po zakończeniu pracy nad wdrożeniem, nie pozostawiamy Twojej strony bez opieki. Kontynuujemy pracę nad rozwojem i ulepszaniem, reagujac także na awarie.

4/ Dopracowany proces

Do pracy podchodzimy etapowo

Strony internetowe wykonujemy zgodnie z wypracowanym procesem, w ścisłej współpracy z klientem - to w końcu Twoja strona!

5/ Opinie

Jesteśmy rekomendowani przez małe i średnie przedsiębiorstwa

W firmie Webo zamówiłem stronę www. Już na etapie badania potrzeb dało się czuć profesjonalizm. Jestem zadowolonym klientem i używam swojej strony www w kontkatach z moimi klientami :)

Bartłomiej Świstak Piotrowski

Konsultant strategii w biznesie - Krakowski świstak

Pomogli nam w przelaniu naszych wizji sklepu internetowego na realny, dobrze odbierany przez klientów i przede wszystkim sprawnie działający sklep! Dziękujemy i polecamy Webo! : )

Natalia Ryfa

Business manager - Oravio

Dzięki Webo uratowałem swój biznes, uruchomili mój sklep internetowy w ciągu miesiąca. Oby jak najwięcej takich ludzi!

Adam Wasilewski

Właściciel - Caffe wasyl

Dzięki pracy Webo mój klient osiągnął wyższe pozycje w wyszukiwarkach, poprawił satysfakcję użytkowników i zwiększył ich zaangażowanie. Firma proaktywnie zarządzała ryzykiem i zapewniała alternatywne rozwiązanie, aby osiągnąć cele klienta. Ich szybkość reakcji i kreatywność były godne pochwały.

Radosław Cyganek

Executive - Proton Multimedia

6/ Nasi klienci

Poznaj firmy które nam zaufały

Brand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logo