-/ Sklepy internetowe

Wydajne, intuicyjne i przygotowane do rozwoju sklepy www

Dostarczamy narzędzia, których potrzebujesz, aby sprzedawać online

1/ Jesteśmy wszechstronni

Jakie sklepy tworzymy?

Łączymy wydajność sklepu z intuicyjnym procesem zakupowym. Tworzymy sklepy internetowe na popularnych platformach, przygotowane do dalszego rozwoju i ekspansji.

 • Prestashop
 • DrupalCommerce
 • MVP sklepów www

-/ Nie wiesz jakąofertę wybrać?

Dowiedz się które rozwiązanie będzie optymalne dla Twojego biznesu

Skontaktuj się
Webo image

2/ Nasze standardy

Projektowane dla Ciebie i Twoich klientów

Projektujemy skoncentrowany na użytkowniku interfejs graficzny, zgodny z najnowszymi standardami. Kładziemy szczególny nacisk na płynny i intuicyjny proces zakupowy, łatwość zarządzania sklepem i spełnienie Twoich potrzeb biznesowych.

Sklepy wielojęzyczne

Dostarczamy sklepy internetowe umożliwiające rozwój o nowe rynki sprzedaży, różniące się walutą, opcjami płatności czy wysyłki.

Integracje z systemami

Dzięki specjalnym modułom integrujemy sklepy m.in. z bramkami płatności, opcjami wysyłki czy systemami zarządzania sprzedażą i analityką.

Zaawansowane funkcjonalności

Nowe funkcje zwiększające sprzedaż lub automatyzujące procesy. Dostarczamy nawet zaawansowane rozwiązania wspierające Twój biznes.

Łatwe zarządzane sklepem

Panel administratora to często centrum Twojego biznesu, dzięki odpowiednio dobranym integracjom i konfiguracji będzie to proste i intuicyjne.

Skalowalne rozwiązania

Patrzymy w przyszłość. Wykorzystujemy rozwiązania i technologie, zapewniające szerokie możliwości rozwoju Twojego biznesu w sieci.

Intuicyjny interfejs

Dzięki projektowaniu skoncentrowanym na potrzebach użytkowników, tworzymy intuicyjne sklepy internetowe z płynnym procesem sprzedaży.

3/ Technologie

Korzystamy z
najlepszych rozwiązań

Używamy rozwiązań Open Source, dzięki czemu po zakończonym projekcie, oprogramowanie zostaje w całości przekazane klientowi.

Client Logo

Prestashop

Client Logo

Drupal CMS

Client Logo

Vue

Client Logo

TailwindCSS

Client Logo

Symfony

Client Logo

JavaScript

Client Logo

Cloudflare

 1. Zebranie wymagań

  Jest to pierwszy krok jaki musimy wykonać w celu stworzenia strony www.Poznajemy wszystkie założenia oraz Twoją firme, jej klientów, branżę i konkurencję.

 2. Analiza otrzymanych informacji

  Podczas tego etapu porządkujęmy wszystkie otrzymane dane, analizujemy przekazane potrzeby i założenia oraz rozpoczynam pracę koncepcyjne.

 3. Projektujemy interfejs

  Wytyczamy ścieżki użytkownika, projektujemy architekturę informacji oraz prototyp, kończąc na gotowym wyglądzie strony. Jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie.

 4. Wdrażamy stronę

  Instalujemy zaprojektowane rozwiązanie w wybranej technologii. Na każdym etapie informujemy o swoich postępach. Efektem jest gotowa do publikacji strona.

 5. Testujemy i publikujemy

  Zanim strona ujrzy światło dzienne zostaje gruntownie przetestowana. Ostatecznie Ty akceptujesz czy Twoja nowa strona ma rozpocząć przygodę w sieci.

 6. Wspieramy i rozwijamy

  Po zakończeniu pracy nad wdrożeniem, nie pozostawiamy Twojej strony bez opieki. Kontynuujemy pracę nad rozwojem i ulepszaniem, reagujac także na awarie.

4/ Dopracowany proces

Do pracy podchodzimy etapowo

Strony internetowe wykonujemy zgodnie z wypracowanym procesem, w ścisłej współpracy z klientem - to w końcu Twoja strona!

5/ Korzyści dla biznesu

Dlaczego warto z nami współpracować?

Zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem rozwiązań cyfrowych dla biznesu. Jeśli chcesz prowadzić i rozwijać swój biznes w sieci, my wiemy jak to zrobić!

 • Realizujemy cele biznesowe

  Jako partner technologiczny przed rozpoczęciem projektu analizujemy Twoje założenia biznesowe- to one są najważniejsze.

 • Dbamy o potrzeby użytkownika

  Każdy projekt opieramy o potrzeby użytkowników. Dzięki temu dostarczamy intuicyjne strony www, połączone z unikalnym designem.

 • Stawiamy na Twój rozwój

  Celem prowadzenia biznesu jest jego rozwój. Tworzymy skalowalne rozwiązania, zapewniając że strona www jest gotowa na Twój sukces.

 • Automatyzujemy procesy

  Rozwijamy strony o automatyzacje, dzięki temu oszczędzamy Twój czas, a przy tym pieniądze potrzebne na zarządzanie stroną.

 • Działamy kompleksowo

  Od wstępnych rozmów, przez projekt strony i wdrożenie, po rozwój i wsparcie. Świadczymy usługi na każdym etapie życia produktu.

 • Budujemy partnerskie relacje

  Zależy nam na Twoim biznesie. We współpracy stawiamy na transparentność i zaufanie aby każdy był zadowolony z podejmowanych działań.

6/ Case study

Jasteśmy dumni
z wykonanych projektów

Zobacz więcej projektów
Case study image

Sklep internetowy polskiego producenta dekoracji w oparciu o Prestashop i Tailwind CSS

Feeby to polski producent dekoracji działający na rynku od ponad 25 lat. Nasza współpraca polega na wdrożeniu, utrzymaniu sklepu, a także na rozwoju o nowe funkcjonalności.

Case study image

Sklep internetowy B2C/B2B producenta ASG premium, w oparciu o Prestashop.

Mancraft Airosft to polski producent akcesorii ASG premium. Naszym zadaniem była migracja wielowalutowego sklepu z Prestashop 1.6 do 1.7, następnie odświeżenie warstwy wizualnej i rozbudowa.

Case study image

UX/UI Sklepu internetowego producenta szczoteczek sonicznych klasy premium

Oravio to to polski producent wysokiej jakości szczoteczek sonicznych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie łatwego w obsłudze interfejsu, eksponującego najważniejsze cechy produktu.

-/ Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę

Skontaktuj się
Brand logo
Brand logo
Brand logo
Brand logo
Brand logo
Brand logo
Brand logo
Brand logo
Brand logo