-/ E-commerce B2B i B2C

Sklepy internetowe

Projektujemy i wdrażamy świetnie wyglądające i wydajne sklepy internetowe z płynnym procesem zakupowym.

1/ Stawiamy na funkcjonalność i wydajność

Dostarczamy stabilnie działające sklepy przygotowane do rozwoju

Sklep internetowy to często serce biznesu, wyobraź sobie że Twoja działalność się rozwija, na sklep internetowy wchodzi coraz więcej klientów a Ty potrzebujesz nowych funkcji. O takich sytuacjach myślimy już na samym początku, od wybóru platformy, przez przygotowanie infrastruktury po projektowanie i programowanie sklepu umożliwiające rozwój.

Szczególną uwagę zwracamy także na stabilność działania systemu. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi aby zapewnić ciągłość sprzedaży - nieprzerwane działanie to podstawa która bezpośrednio wpływa na rentowność.

Webo image

Nie wiesz jakiego rozwiązania potrzebujesz?

Umów się na bezpłatną konsultację!

Skontaktuj się

3/ Wdrożenia sklepów internetowych

Co możemy dla Ciebie zrobić?

W zależności od wymagań Twojego projektu możemy dostarczyć

 • Sklepy wielojęzyczne i wielowalutowe

  Dostarczamy sklepy internetowe umoliwiające sprzedaż produktów na zagranicznych rynkach. W zależności od potrzeb sklepy mogą różnić się językiem, metodami płatności i dostawy czy ofertą produktową.

 • Projekt UX/UI sklepu szyty na miarę

  Projektując sklep internetowy skupiamy się na komforcie zakupów. Twój klient bez problemu znajdzie interesujący go produkt, przejdzie przez czytelną kartę produktu i intuicyjny proces zakupowy - im łatwiej tym lepiej, dla użytkownika i Twojego biznesu.

 • Zaawansowane funkcjonalności i moduły

  Jeśli Twój sklep potrzebuje nietypowych funkcji, dzięki którym wyprzedzisz konkurencję także możesz na nas liczyć. Jesteśmy zespołem do zadań specjalnych i nie boimy się wyzwań. Z chęcią zaprojektujemy i wdrożymy dla Ciebie dedykowane rozwiązania.

 • Integracje z zewnętrznymi systemami

  Wdrażamy m.in. systemy umożliwiające zarządzanie magazynami, bramki płatności i dostawy, automatyzacje marketingu i obsługi klienta, systemy księgowe i ERP oraz wiele innych.

 • Konfiguratory produktów

  Jeśli Twój biznes oferuje wytwarzanie produktów na zamówienie, możemy stworzyć narzędzie, dzięki któremu klienci sami go spersonalizują. Na bazie wybranych cech otrzymają zaktualizowaną cenę oraz wizualizację produktu w 3D lub 2D.

 • Automatyzacje procesów technologicznych

  Automatyczne generowanie raportu sprzedażowego czy weryfikacja VAT przy zakładaniu konta przez użytkowników, to tylko niektóre automatyzacje które możemy Ci zaoferować aby zaoszczędzić czas potrzebny na administrowanie sklepem.

Dlaczego wysoka jakość sklepu internetowego się opłaca?

 • 30% szybsze ładowanie strony

  Które bezpośrednio wpływa na pozycjonowanie, a przede wszystkim konwersję. Z raportów Google wynika że użytkownicy porzucają sklep gdy ten ładuje się powyżej 4s → porzucają = nie kupią.

 • Mniejszy koszt marketingu

  Algorytm Google promuje szybkie i wysokiej jakości sklepy internetowe. Im wyższa ocena sklepu tym tańszy koszt kliknięcia w reklamę i wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania.

 • Stabilne działanie nawet przez wiele lat

  Jakościowe wdrożenie to pewność działania m.in. bez wtop wydajnościowych czy błędów blokujących otwarcie sklepu, co jest szczególnie ważne w trakcie kampanii marketingowych.

 • Mniejszy koszt utrzymania sklepu

  Koszt supportu = ilość stałych zadań utrzymaniowych w ciągu miesiąca. Im lepiej sklep jest wykonany tym mniej nieoczekiwanych zdarzeń do których potrzebny jest zespół IT. Możesz skupić się na promowaniu i rozwoju.

 • Najwyższe bezpieczeństwo

  Sklep internetowy przechowuje wiele różnych danych np. dane osobowe klientów czy dane dotyczące płatności. Dzięki nowoczesnym narzędziom minimalizujemy ryzyko ataków, a Twoi klienci mogą bezpiecznie dokonywać zakupów.

5/ Etapy realizacji sklepu internetowego

Zobacz jak tworzymy sklepy internetowe

Ilość czynników jakie trzeba wziąć pod uwagę podczas tworzenia sklepów internetowych jest bardzo duża. Wszystko po to aby każdy element był przemyślany i dopracowany. Potrzeba do tego analizy założeń oraz wiedzy z zakresu projektowania i programowania, a wszystko powinno być spięte w dopracowanym procesie który gwarantuje wysoką jakość wykonania.

01. Analiza założeń

Jest to pierwszy krok jaki musimy wykonać w celu realizacji sklepu internetowego. Podczas pierwszej rozmowy dokładnie poznajemy Twoje potrzeby oraz założenia projektu.

Podczas tego etapu:

 • Przeprowadzamy videowarsztaty
 • Dobieramy najlepszą technologię i rozwiązania, optymalne dla Twojego projektu
 • Przygotowujemy kosztorys, który zawiera szczegółowy sposób realizacji oraz stack technologiczny
 • Określamy czas trwania projektu i terminy odbioru

Po akceptacji kosztorysu, proponowanych rozwiązań i terminów, podpisujemy umowę o współpracy i przechodzimy do realizacji.

02. Projektowanie interfejsu UX/UI

Podczas tego etapu pracujemy nad szatą graficzną. Prace zaczynamy od przeanalizowania przyzwyczajeń grupy docelowej (Twoich klientów) oraz konkurencji - wszystko po to aby stworzyć dla Twoich klientów idealne warunki do zakupów. Następnie opracowujemy moodboardy (tablice inspiracji), wytyczamy ścieżki użytkownika (user flow), projektujemy makiety UX, kończąc na finalnym wyglądzie Twojej strony.

Podczas tego etapu:

 • Będziesz mieć wgląd w każdy etap pracy projektowej i bezpośredni kontakt z doświadczonym projektantem UX/UI.
 • Będziesz akceptować poszczególne etapy realizacji projektu Twojego sklepu - od moodboardów po finalny wygląd.

Po akceptacji finalnego wyglądu, projekt jest gotowy do etapu programowania

03. Prace programistyczne

Po zaakceptowaniu projektu interfejsu, rozpoczynamy prace nad kompleksowym wdrożeniem sklepu internetowego w wybranej technologii. Działamy od konfiguracji infrastruktury technicznej, przez instalacje wymaganych narzędzi po pełne zaprogramowanie strony.

Podczas tego etapu:

 • Będziesz mieć stały podgląd strony w środowisku developerskim, który zapewni pełną kontrolę nad projektem
 • Skonfigurujemy infrastrukturę techniczną potrzebną do wydajnego działania strony internetowej
 • Zaprogramujemy stronę www wraz ze wszystkimi wymaganymi funkcjami i integracjami np. GA4.

Po zakończeniu etapu programowania, przekazujemy sklep www do testów.

04. Testy i publikacja

W tym etapie gruntownie sprawdzamy działanie sklepu internetowej. Testy wykonujemy na wielu urządzeniach i rozdzielczościach ekranu (od najmniejszych smartfonów po wyświetlacze FHD), wszystko po to aby mieć pewność że wszystkie funkcje działają jak należy. Po przejściu wewnętrznych testów, przekazujemy stronę do Twojej weryfikacji - to moment na dopracowanie projektu i zgłaszanie wszelkich uwag przed publikacją.

Podczas tego etapu:

 • Sprawdzamy działanie każdej funkcji, wydajność strony, konfiguracje infrastruktury oraz wyświetlanie sklepu na wielu urządzeniach.
 • Przekazujemy stronę do Twojej weryfikacji, wykonujemy wszelkie poprawki aby przygotować stronę do uruchomienia.

Po otrzymaniu od klienta zielonego światła na publikację, startujemy!

05. Wsparcie i rozwój

Publikacja sklepu to dopiero początek, podczas użytkowania sklepu pojawiają sie pomysły na nowe funkcjonalności, zakładki czy ulepszenia - w tym miejscu nie możemy także zapomnieć o koniecznych aktualizacjach czy monitorowaniu wydajności, bezpieczeństwa czy stabilności działania.

W ramach usługi wsparcia zajmujemy się następującymi pracami:

 • Aktualizacja środowiska (systemu) w ramach konserwacji
 • Monitorowanie bezpieczeństwa i szybkości strony
 • Projektowanie i rozbudowa strony
 • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności i dedykowanych modułów
 • Reagowanie na ewentualne awarie
Webo image

6/ Wsparcie techniczne i rozwój

O czym jeszcze
musisz wiedzieć?

Stworzenie sklepu internetowego to dopiero początek, zaczynamy przygodę która jest pełna wyzwań. Kampanie marketingowe, optymalizacja sprzedaży, rozwój o nowe pomysły, wyścig z konkurencją. Z przyjemnością będziemy Cię w tym wspierać.

Do w/w zadań warto jest mieć zaufany i doświadczony zespół projektantów oraz programistów którzy gotowych do działania gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

7/ Nasze ostatnie realizacje

Jasteśmy dumni
z wykonanych projektów

Case study image
 • UX/UI
 • E-commerce
 • Wsparcie

Sklep internetowy polskiego producenta dekoracji w oparciu o Prestashop i Tailwind CSS

Feeby to polski producent dekoracji działający na rynku od ponad 25 lat. Nasza współpraca polega na wdrożeniu, utrzymaniu sklepu, a także na rozwoju o nowe funkcjonalności.

Case study image
 • E-commerce
 • UX/UI

UX/UI Sklepu internetowego producenta szczoteczek sonicznych klasy premium

Oravio to to polski producent wysokiej jakości szczoteczek sonicznych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie łatwego w obsłudze interfejsu, eksponującego najważniejsze cechy produktu.

8/ Nasi klienci

Poznaj firmy które nam zaufały

Brand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logo

Porozmawiajmy o Twojej stronie

Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie omówimy wymagania Twojego projektu i zaplanujemy realizację.

Imię i nazwisko *
Nazwa firmy *
E-mail *
Numer telefonu *
Treść wiadomości *

Twoje dane przetważamy zgodnie z naszą polityką prywatności.

2024 Webo | All rights reservedPolityka prywatności