-/ Wsparcie techniczne strony internetowej

Wsparcie i rozwój stron i sklepów www

Jeśli potrzebujesz stałego nadzoru nad swoją stroną lub sklepem, a na dodatek planujesz rozbudowę lub prace optymalizacyjne, ta oferta jest dla Ciebie.

1/ Gwarantowana dostępność specjalistów

Skup się na biznesie, stronę www zostaw specjalistom

Administracja stroną to czasochłonne zajęcie - m.in aktualizacje, reagowanie na awarie czy dłubanie przy rozbudowie. A co gdybyś miał od tego doświadczony zespół, który przejmie Twoje obowiązki, na dodatek doradzi w kwestii UX oraz IT i szybciej zrealizuje pracę?

Wsparcie techniczne to przede wszystkim oszczędność czasu jaki poświęcasz na prowadzenie strony internetowej ale także bezpieczeństwo i swoboda w planowaniu rozwoju. W momencie awarii nie musisz tracić cennego czasu szukając pomocy, a jeśli tylko pojawi się potrzeba rozwoju masz pod ręką doświadczony zespół projektantów i programistów którzy chętnie zrealizują Twoje plany.

Webo image

Potrzebujesz szerszego wsparcia?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji podczas której omówimy Twój projekt.

Skontaktuj się z nami

3/ Korzyści stałego wsparcia stron www

Co zyskujesz powierzając nam opiekę nad stroną www?

 • Stały dostęp do specjalistów

  Nie musisz za każdym razem szukać pomocy zespołu IT ryzykując przy tym jakością wykonania, masz sprawdzony i doświadczony zespół zawsze pod ręką.

 • Błyskawiczne reakcje na awarie

  W przypadku awarii (szczególnie w sklepie internetowym) liczy się czas. Posiadając stałego opiekuna, reakcja jest niemal natychmiastowa - czasem nawet nie zauważysz awarii.

 • Planowanie i kontrola nad rozwojem

  Dzięki stałemu wsparciu możesz planować pracę z wyprzedzeniam. Potrzebujesz Landing page pod kampanię? A może rozważasz nową funkcjonalność? Masz zespół który zrealizuje pracę w Twoim harmonogramie.

 • Bezpieczeństwo technologiczne

  Stałe wsparcie = stały rozwój. Prowadzimy m.in. monitoring zdarzeń, aktualizacje środowiska oraz systemów zabezpieczeń, optymalizację kodu i wiele innych działań które wpływają na bezpieczeństwo oraz wydajność witryny.

 • Doradztwo w kwestiach UX i IT

  Jeśli potrzebujesz porady, możesz do nas uderzać. Odpowiemy na każde pytanie i doradzimy w kwestiach związanych z Twoją stroną www i nie tylko - służymy wiedzą.

4/ Solidny support strony i sklepu internetowego

Zapewniamy najwyższe standardy pomocy technicznej

 • Pracujemy w środowisku testowym

  Przed publikacją zmian, wszystkie prace przygotowujemy w specjalnym środowisku developerskim - dzięki temu zabezpieczamy ciągłość działania strony produkcyjnej (opublikowanej w internecie).

 • Masz bezpośredni kontakt z opiekunem

  Przypisujemy indywidualnego opiekuna Twojej strony, do którego możesz zadzwonić lub napisać.

 • Estymujemy czas potrzebny na realizację zadań

  Dajemy Ci pełną kontrolę - zaczynamy realizację gdy dasz nam zielone światło.

 • Udostępniamy indywidualny system HelpDesk

  Dzięki któremu masz możliwość dodawania zadań, ustalania priorytetu, podgląd stanu prac i komunikacji z zespołem IT - wszystko pod ręką w jednym miejscu.

 • Stale monitorujemy działanie strony

  Po zakończeniu każdego miesiąca, przesyłamy raport z podsumowaniem prac zawierający listę wykonywanych zadań w trakcie miesiąca, poziom realizacji oraz podsumowanie przepracowanych godzin/zadanie.

 • Co miesiąc raportujemy z przepracowanych godzin

  Po zakończeniu każdego miesiąca, przesyłamy raport z podsumowaniem prac zawierający listę wykonywanych zadań w trakcie miesiąca, poziom realizacji oraz podsumowanie przepracowanych godzin/zadanie.

5/ Dopasowane rozwiązanie

Proponujemy wygodne metody współpracy

Model abonamentowy

W modelu abonamentowym ustalamy pakiet godzin, który masz do wykorzystania każdego miesiąca na pracę specjalistów (projektantów i programistów). Ilość godzin w pakiecie dobierana jest indywidualnie na podstawie zgłoszonego przez Ciebie zapotrzebowania i planów rozwoju strony.

Nie musisz się martwić o naszą dostępność, możesz swobodnie planować prace na stronie. Niezależnie od naszego obłożenia pracą, pakiet godzin jest gwarantowany każdego miesiąca.

Model elastyczny

Jeśli masz mniejsze potrzeby i nie planujesz stałych comiesięcznych prac nad stroną, rozumiemy to. W modelu elastycznym prace realizujemy zleceniowo, każdorazowo ustalając termin wykonania.

Płacisz tylko i wyłącznie gdy potrzebujesz naszego wsparcia, możesz liczyć na nasze doradztwo i wsparcie w przypadku awarii, jednocześnie unikasz stałych kosztów.

Webo image

6/ Help desk

HelpDesk czyli
Twój system dowodzenia

Niezależnie od tego jaki model współpracy wybierzesz, otrzymasz dostęp do naszego systemu zgłoszeń do którego wykorystujemy narzędzie JIRA.

Dzięki HelpDesk masz możliwość dodawania zadań, ustalania priorytetów, podgląd stanu prac i komunikacji z zespołem IT - wszystko pod ręką w jednym miejscu. Z końcem miesiąca przygotowujemy raport z wykonanych prac który uwzględnia czas i estymację każdego zadania.

7/ Nasze ostatnie realizacje

Jesteśmy dumni
z wykonanych projektów

Case study image
 • UX/UI
 • Rozwój

5G Made Together - Strona internetowa w architekturze Headless dla międzynarodowej konferencji technologicznej

5G Made Together jest stowarzyszeniem i konferencją organizowaną kilka razy w ciągu roku, poruszając zagadnienia transformacji cyfrowej, technologii, cyberbezpieczeństwa, biznesu i nauki.

Case study image
 • Aplikacja internetowa

Eurostal - dynamiczny konfigurator 3D dla polskiego producenta garaży blaszanych

Konfigurator Eurostal umożliwia pełne dostosowanie garaży blaszanych dla klientów z wielu krajów. Wdrożone rozwiązanie pozwala dynamicznie generować model 3D garażu na podstawie opcji wybranych przez użytkownika.

Case study image
 • Strony www
 • UX/UI

Strona interntowa w architekturze headless dla polskiego dostawcy rozwiązań sieciowych 5G

is-wireless.com to nowoczesna strona www działająca w oparciu o CMS Wordpress. Całość wykonana została w trybie headless, w celu maksymalnego przyśpieszenia.

Case study image
 • E-commerce
 • UX/UI

UX/UI Sklepu internetowego producenta szczoteczek sonicznych klasy premium

Oravio to to polski producent wysokiej jakości szczoteczek sonicznych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie łatwego w obsłudze interfejsu, eksponującego najważniejsze cechy produktu.

8/ Nasi klienci

Poznaj firmy które nam zaufały

Brand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logo

Porozmawiajmy o Twojej stronie

Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie omówimy wymagania Twojego projektu i zaplanujemy realizację.

Imię i nazwisko *
Nazwa firmy *
E-mail *
Numer telefonu *
Treść wiadomości *

Twoje dane przetważamy zgodnie z naszą polityką prywatności.

2024 Webo | All rights reservedPolityka prywatności