Stworzymy solidną stronę www Wordpress dla Twojej firmy

Szukasz doświadczonego zespołu od Wordpressa, który zaprojektuje i zakoduje Twoją stronę od podstaw? Dobrze trafiłeś!

1/ Projektowanie i programowanie w Wordpress

W dostarczaniu stron stawiamy na jakość

Wordpress CMS jest najpopularniejszym systemem zarządzania treścią stron internetowych na świecie. Bardzo dobrze znamy ten system a na dodatek łączymy go z nowoczesnymi rozwiązaniami i technologiami.

Zaprojektujemy dla Ciebie indywidualny wygląd strony, pasujący do Twojej marki i odpowiadający wymaganiom oraz zakodujemy od podstaw - zgodnie z dokumentacją techniczną, bez słabych wydajnościowo szablonów czy gotowców.

Webo image

Szukasz solidnego zespołu od Wordpress?

Umów się na bezpłatną konsultację i opowiedz nam więcej o swoim projekcie

Skontaktuj się z nami

3/ Dlaczego warto nam zaufać?

Jakie są nasze strony Wordpress?

Webo image

Programowane od podstaw - bez użycia słabych wydajnościowo szablonów

Gotowe szablony często zawierają dużo niepotrzebnego kodu i funkcji, które m.in. zmniejszają wydajność strony i ograniczają jej bezpieczeństwo. W Webo stawiamy na programowanie stron od podstaw, przemyślane funkcję i optymalny kod, co pozwala na osiągnięcie znacznie wyższych wyników wydajnościowych oraz wysoką elastyczność w modyfikacjach i rozbudowie.

Dodatkowo dzięki naszemu podejściu ograniczasz koszty utrzymania strony, zwiększasz jej bezpieczeństwo (w końcu śmieciowy kod szablonowy posiada wiele luk) oraz minimalizujesz ryzyko awarii, które nie są porządane szczególnie podczas trwających kampanii marketingowych.

Webo image
Webo image
Webo image

Zaprojektowane indywidualnie dla Twojej firmy i jej potrzeb

Czy chciałbyś aby Twoja strona wyglądała jak 1000 innych stron w internecie? Lub aby nie spełniała potrzeb Twojego biznesu i oczekiwań klientów? Jeśli odpowiedź to ,,nie” już wiesz dlaczego tak ważne jest aby projekt UX/UI strony internetowej był przygotowany indywidualnie dla Twojej firmy.

Odpowiednie przygotowany projekt strony przynosi szereg korzyści m.in. zwiększa zaangażowanie klientów, przyśpiesza proces podejmowania decyzji zakupowej, wzmacnia wizerunek marki w internecie i zmniejsza koszty prac programistycznych.

Webo image

Stabilnie działające przez lata i przygotowanie do rozwoju

Strona internetowa jest inwestycją, która ma przynosić Twojej firmie korzyści a nie być kulą u nogi. Naszym zadaniem jest stworzenie strony stabilnie działającej przez lata, bez obaw o wydajność czy dostępność dla potencjalnych klientów.

Wysokiej jakości kod w połączeniu z nowoczesnymi narzędziami i technologią daje także dużą elastyczność w dalszej rozbudowie i zmniejsza ryzyko komplikacji, dzięki czemu koszt rozwoju strony będzie znacznie mniejszy.

Webo image

Bezwzględnie stawiamy na:

 • Zgodność z dokumentacją techniczną Wordpress

 • Wielokrotne testy przed publikacją

 • Łatwość obsługi i zarządzania treścią

4/ Etapy realizacji strony Wordpress

Jak krok po kroku przebiega realizacja strony Wordpress?

Do stworzenia nowoczesnej strony internetowej potrzeba szerokiej wiedzy z zakresu technologii i projektowania nastawionego na użytkownika oraz wypracowanego procesu, który zapewnia realizację założeń bez obsuw czasowych i w ustalonym budżecie.

01. Analiza założeń

Jest to pierwszy krok jaki musimy wykonać w celu realizacji strony internetowej. Podczas pierwszej rozmowy dokładnie poznajemy Twoje potrzeby oraz założenia projektu.

Podczas tego etapu:

 • Przeprowadzamy videowarsztaty
 • Dobieramy najlepszą technologię i rozwiązania, optymalne dla Twojego projektu
 • Przygotowujemy kosztorys, który zawiera szczegółowy sposób realizacji oraz stack technologiczny
 • Określamy czas trwania projektu i terminy odbioru

Po akceptacji kosztorysu, proponowanych rozwiązań i terminów, podpisujemy umowę o współpracy i przechodzimy do realizacji.

02. Projektowanie interfejsu UX/UI

Podczas tego etapu pracujemy nad wyglądem strony www. Prace zaczynamy od przeanalizowania przyzwyczajeń grupy docelowej (Twoich klientów) oraz otoczenia rynkowego - wszystko po to aby użytkownicy z łatwością odnaleźli się na nowej stronie. Następnie opracowujemy moodboardy (tablice inspiracji), wytyczamy ścieżki użytkownika (user flow), projektujemy makiety UX, kończąc na finalnym wyglądzie Twojej strony.

Podczas tego etapu:

 • Będziesz mieć wgląd w każdy etap pracy projektowej i bezpośredni kontakt z doświadczonym projektantem UX/UI.
 • Będziesz akceptować poszczególne etapy realizacji projektu Twojej strony www - od moodboardów po finalny wygląd.

Po akceptacji finalnego wyglądu, projekt jest gotowy do etapu programowania

03. Prace programistyczne

Po zaakceptowaniu projektu interfejsu, rozpoczynamy prace nad kompleksowym wdrożeniem strony internetowej w wybranej technologii. Działamy od konfiguracji infrastruktury technicznej, przez instalacje wymaganych narzędzi po zaprogramowanie strony.

Podczas tego etapu:

 • Będziesz mieć stały podgląd strony w środowisku developerskim, który zapewni pełną kontrolę nad projektem
 • Skonfigurujemy infrastrukturę techniczną potrzebną do wydajnego działania strony internetowej
 • Zaprogramujemy stronę www wraz ze wszystkimi wymaganymi funkcjami i integracjami np. GA4.

Po zakończeniu etapu programowania, przekazujemy stronę www do testów.

04. Testy i publikacja

W tym etapie gruntownie sprawdzamy działanie strony internetowej. Testy wykonujemy na wielu urządzeniach i rozdzielczościach ekranu (od najmniejszych smartfonów po wyświetlacze FHD), wszystko po to aby mieć pewność że wszystko działa jak należy. Po przejściu wewnętrznych testów, przekazujemy stronę do weryfikacji klientowi - to moment na dopracowanie projektu i zgłaszanie wszelkich uwag przed publikacją.

Podczas tego etapu:

 • Sprawdzamy działanie każdej funkcji, wydajność strony, konfiguracje infrastruktury oraz wyświetlanie strony na wielu urządzeniach.
 • Przekazujemy stronę do weryfikacji klientowi, wykonujemy wszelkie poprawki aby przygotować stronę do publikacji.

Po otrzymaniu od klienta zielonego światła na publikację, startujemy!

05. Wsparcie i rozwój

Często publikacja strony to dopiero początek, a podczas użytkowania strony pojawiają sie pomysły na nowe funkcjonalności, zakładki czy ulepszenia - w tym miejscu nie możemy także zapomnieć o koniecznych aktualizacjach czy monitorowaniu wydajności, bezpieczeństwa czy stabilności działania.

W ramach usługi wsparcia zajmujemy się następującymi pracami:

 • Aktualizacja środowiska (systemu) w ramach konserwacji
 • Monitorowanie bezpieczeństwa i szybkości strony
 • Projektowanie i rozbudowa strony
 • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności i dedykowanych modułów
 • Reagowanie na ewentualne awarie
Webo image

5/ Zalety Wordpress CMS

Dlaczego warto wybrać Wordpress?

Jest to system zarządzania treścią który oferuje ogromne możliwości. Dzięki jego elastyczności możemy stworzyć zarówno firmową stronę internetową, sklep e-commerce czy rozbudowany serwis informacyjny. Zaletą Wordpressa jest także jego skalowalność, bez problemu można wybrać ten system z założeniem dalszej (nawet znacznej) rozbudowy strony w przyszłości - konieczne jest jednak odpowiednie podejście i jakość wykonania.

Wordpress to na pewno system przyjazny dla SEO, dzięki licznym wbudowanym rozwiązaniom oraz rozszerzeniom, Twoja strona będzie osiągać lepsze wyniki w wyszukiwarce Google. Korzystanie z tego systemu CMS jest naprawde proste, a w razie trudności i problemów można liczyć na wsparcie licznej społeczności.

Potrzebujesz ekspertów od Wordpress którzy zakodują Twoją stronę?

Jeśli posiadasz już projekt strony www ale szukasz specjalistów którzy ją zakodują (bez półśrodków) umów się na bezpłatną konsultację!

Skontaktuj się z nami

6/ Nasze ostatnie realizacje

Jesteśmy dumni
z wykonanych projektów

Case study image
 • Strony www
 • UX/UI

Strona interntowa w architekturze headless dla polskiego dostawcy rozwiązań sieciowych 5G

is-wireless.com to nowoczesna strona www działająca w oparciu o CMS Wordpress. Całość wykonana została w trybie headless, w celu maksymalnego przyśpieszenia.

Case study image
 • UX/UI
 • Rozwój

5G Made Together - Strona internetowa w architekturze Headless dla międzynarodowej konferencji technologicznej

5G Made Together jest stowarzyszeniem i konferencją organizowaną kilka razy w ciągu roku, poruszając zagadnienia transformacji cyfrowej, technologii, cyberbezpieczeństwa, biznesu i nauki.

7/ Nasi klienci

Poznaj firmy które nam zaufały

Brand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logo

Porozmawiajmy o Twojej stronie

Napisz do nas i umów się na bezpłatną konsultację. Wspólnie omówimy wymagania Twojego projektu i zaplanujemy realizację.

Imię i nazwisko *
Nazwa firmy *
E-mail *
Numer telefonu *
Treść wiadomości *

Twoje dane przetważamy zgodnie z naszą polityką prywatności.

2024 Webo | All rights reservedPolityka prywatności