UX/UI Sklepu internetowego producenta szczoteczek sonicznych klasy premium

  • E-commerce
  • Projektowanie UX/UI

Oravio to to polski producent wysokiej jakości szczoteczek sonicznych. Naszym zadaniem było zaprojektowanie łatwego w obsłudze interfejsu, eksponującego najważniejsze cechy produktu.

O kliencie

Firma Oravio produkuje wysokiej klasy, stylowe i niezwykle eleganckie szczoteczeki soniczne, wykorzystywane do higieny jamy ustnej zarówno na co dzień, w podróży jak i podczas leczenia ortodontycznego. Dzięki dużemu zróżnicowaniu oferty, Oravio dociera do szerokiego grona odbiorców, dbając nie tylko o piekny uśmiech ale przede wszystkim o zdrowie swoich klientów.

Najważniejszymi cechami produktu są wykonanie z trwałych i bezpiecznych materiałów, wydajne czyszczenie, precyzja, funkcjonalność i styl.

Webo image

Wyzwanie i cele

Najważniejszym zadaniem zleconym przez naszego klienta było zaprojektowanie nowego sklepu internetowego. Całość interfejsu miała pasować do nowoczesnego charakteru marki i odzwierciedlać jej główne cechy. Przede wszystkim nowy sklep miał być łatwy w obsłudze dla użytkowników.

Projekt

Podczas projektowania sklepu, szczególną uwagę zwróciliśmy na minimalizm, nowoczesność i detale szczoteczek. Dzięki połączeniu tych 3 cech stworzyliśmy niepowtarzalny interfejs, który w estetyczny i pasujący do marki sposób, eksponuje najważniejsze cechy produktu.

Kolorystyka:

Webo image

Realizacja

Prace nad projektem UX/UI rozpoczęliśmy od omówienia szczegółów oraz zapoznania się z koncepcją i założeniami klienta. Projektując sklep przeszliśmy przez następujące etapy:

  1. Analiza otrzymanych informacji i założeń (zapoznanie się z wymogami projektu)

  2. Opracowanie tablic inspiracji (tzw. moodboardów) (pasujących do koncepcji marki Oravio)

  3. Zaprojektowanie strony głównej (na podstawie założeń projektowych i moodboardów)

  4. Zaprojektowanie podstron sklepu (po zaakceptowaniu strony głównej przez klienta)

Podczas prac projektowych klient na bieżąco informowany był o postępach w realizacji oraz brał udział w konsultacjach. Takie podejście pozwoliło na dostarczenie projektu sklepu internetowego, spełniające oczekiwania firmy Oravio, w optymalnym czasie.

Opinia klienta

5.0

Webo pomogło nam w przelaniu naszych wizji sklepu internetowego na realny, dobrze odbierany przez klientów i przede wszystkim sprawnie działający sklep! Dziękujemy i polecamy Webo! : )

Natalia Ryfa

Business manager - Oravio

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami i rozpocznij współpracę

Skontaktuj się

-/ Nasi klienci

Poznaj firmy które nam zaufały

Brand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logoBrand logo
2024 Webo | All rights reservedPolityka prywatności